امروز:11 اوت, 2020

ارزهای دیجیتال همچنان میتازند/ روند بیت کوین همچنان صعودی

✅ بیت کوین برای اولین بار در سال به ۱۱۶۰۰ هزار دلار رسید. سرمایه گذاران مقاومت بعدی بورس را ۱۵۰۰۰ هزار دلار میبینند.
🔹قیمت بیت کوین برای اولین بار در ۱۲ ماه گذشته از ۱۱۶۰۰ دلار پیشی گرفته است. همانطور که BTC / USD (بیت‌کوین)حرکت قوی را نشان می دهد ، سرمایه گذاران اعتقاد دارند تا ۱۵،۰۰۰ دلار مقاومت کمی وجود دارد.
🔹در یک حرکت ناگهانی قیمت بیت کوین در اواخر هفته ، به ۱۱۶۷۴ دلار افزایش یافت. همچنین با افزایش قیمت پایینی به طور معمول از قیمت کاسته نخواهد شد.

مقاومت کمی بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ دلار
در همین حال ، کایل دیویس ، از فعالان حوزه سرمایه میگوید: نمودار نشان می دهد که قیمت آخر هفته حتی آغاز نشده است. وی خاطرنشان می کند که مقاومت کمتری بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار وجود دارد.
🔹نمودار هفتگی بیت کوین نشان می دهد که از نظر تاریخی ، بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ دلار مقاومت بسیار پایین است. آخرین باری که بیت‌کوین از ۱۱۶۰۰ دلار پیشی گرفت ، در اواسط سال ۲۰۱۹ بود که پس از رد کردن به ۱۴۰۰۰ دلار رسید. همچنین قابل ذکر است که قیمت بیت کوین طی دو هفته پس از رسیدن به ۱۱،۶۰۰ دلار در سال ۲۰۱۷ به بالاترین حد رسیده است.
🔹به گفته مایکل ون دو پوپه ، ساختار بازار بیت کوین در صورت داشتن ۱۱۴۰۰ دلار ارزشمند خواهد بود. ثبات بالاتر از ۱۱۴۰۰ دلار نشان می دهد که به سطح پشتیبانی تبدیل شده است.
⬅️به نظر شما آیا مقاومتی بین راه بیت کوین در بازه ۱۲۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار وجود دارد؟

۲ یک نظر

  1. ایران کوین ماین پاسخ

    سلام
    به نظر من که مقاومت شدیدی وجود داره طوری که چندین بار ۱۵ هزار رو دیده و برگشت کرده، البته نمیشه زیاد دقیق گفت ولی خیلی سخت به نظر گیرسه این بازه رو رد بکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *